Zobrazených 1–16 z 27 výsledkov

Kresky – Abeceda

3,50 
Farebná abeceda pre všetkých školopovinných a rybka s lienkou k tomu!Pokreskuj sa, vyskladaj si vlastné meno, alebo sa nauč postupne čítať všetky písmenká.

Sada obsahuje 2 kusy, najpoužívanejšie písmená A, I a O sú viackrát.

Kresky – Afrika z kufríka

3,50 
Nie je žiadnym tajomstvom, že s deťmi je to občas pekná divočina. Pomocná ruka sa vždy hodí a pomocná laba ešte viac.Veď kto už zvládne divočinu a tieto neposedné detské šelmičky lepšie? Šikovní vychovávatelia z prírody prichádzajú na pomoc. Afrika z kufríka je knižka pre deti, ktorá vyšla v edícii Stonožka.Napísala ju Petra Gmucová a ilustrovala Katarína Hutníková.

Kresky – Autíčkové

3,50 
Konečne autíčka a iné vozítka! Hasiči, smetiari, bager, kabriolet či skúter si nájdu cestu ku všetkým malým motoristom.Tieto veselé zvieratká v pohybe nakreslila talentovaná ilustrátorka Mária Nerádová.

Kresky – Bicyklové

3,50 
Aj vy radi bicyklujete? My veľmi! Užite si jazdu s novými farebnými Kreskami, ktoré nakreslil Michal Hazior alebo Hazi.

Kresky – Brlôžky

3,50 
Kto sa to tam skrýva a kam chodí v noci spať? Láskavé ilustrácie zvieratiek a ich brlôžkov pochádzajú z dielne autorky a ilustrátorky Márie Nerádovej.

Kresky – Bubliboom

3,50 
Bubliboom je čarovný obchod s vôňou dreva, naplnený naozaj originálnymi kúskami - hračky a oblečenie určené deťom od lokálnych dodávateľov, ktorí za svojou značkou schovávajú jedinečný príbeh.Čarom a príbehmi sú nasiaknuté aj krásne bubliboom Kresky, ktoré vznikli v spolupráci s týmto úžasným miestom a milými ľudmi.

Kresky – Danka Olejníková

3,50 
Tento farebný set pre Kresky navrhla skvelá ilustrátorka Daniela Olejníková.

Kresky – Detičky

3,50 
Letné Kresky sú síce iba dočasné, no letné zážitky sú na celý život. 

Kresky – Dinosaury

3,50 
Vedeli ste, že na Slovensku nebola nájdená žiadna dinosauria kosť, pretože v období, keď dinosaury žili, bolo na väčšine územia more? To je ale smola!Kosti síce nemáme, ale povedali sme si, že dinosaury si zaslúžia svoje vlastné Kresky. Úlohy sa zhostil ilustátor Ďuro Balogh, vyzerajú ozajstne a milo zároveň.Ich názvy vám neprezradíme, ale pre každého malého (aj veľkého) dinosaurieho nadšenca to určite bude hračka. 

Kresky – Divoký západ

3,50 
Divočina! Kresky z divokého západu vznikli v spolupráci s vynikajúcim českým časopisom pre deti Raketa.

Kresky – Draci

3,50 
Draci, dráčiky, jednohlavé, trojhlavé, svojhlavé.Draky sú dlhodobo v rozprávkach nespravodlivo vykreslované ako negatívne "postavy", no opak je pravdou.Sú to krásne, šikovné a talentované bytosti, veď nenadarmo sa hovorí „viac hláv viac rozumu“.Dračie Kresky nakreslila talentovaná Tina Minor.

Kresky – Hento Toto

3,50 
Hento Toto je skupina najláskavejších kresličov na svete. Ich rozkošné a originálne zvieratká a tvory si konečne môžete aj vytetovať. Tak do toho!

Kresky – Jednorožce

3,50 
Jednorožce. Nevieme, ako sme mohli byť doteraz bez nich, ale už sú tu. Pre dcérky aj mamy, pre každého platí, že nič nie je nemožné.

Jednorožce sme dali dokopy spolu s obchodom Kuráž, ktorý oslovil ilustrátorov Chaukiss, Jellyfish, Stellion, Vařím v atelieru, maluju v kuchyni a ten s dúhovým šálom je od Katky Ilkovičovej.

Kresky – Lesné

3,50 
Poďte s nami na prechádzku do zázračného lesa, kde stromy rastú do oblakov, žmurká na nás líška a vykukujú muchotrávky. 

Kresky – Leto pre všetkých

3,50 
Táto sada je určená pre deti a pre všetkých, ktorí odmietajú vyrásť.Pirát, letné motívy aj bicykel, každý si tu niečo nájde.

Kresky – Marínka Somarínka

3,50 
Poznáte Marínku Somarinku? Nájdete ju v knižke o šibalke Marínke s tetovačkou kotvy na ramene, ktorá sa rozhodne nakrútiť film o námorníkoch. Vytetuj si vlastnú kotvu a iné obrázky z tejto knižky.Autorka: Marka Staviarska Ilustrácie: Adela Režná