Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Kedy už budú Vianoce? / Adventný kalendár

7,99 
Odpočítavajte dni do Štedrého večera!

Kedy už budú VIANOCE? Adventný kalendár s 24 stranami aktivít na 24 dní počas adventu. Nájdete tu aj viac ako 100 samolepiek.

Stolový kalendár Bylinky a čaje 2022

2,80 
Výber najvoňavejších byliniek a čajov na stránkach stolového kalendára so slovenským kalendáriom. Dozviete sa tu, ktorá bylinka vám pomôže na lepší spánok, čo je to rozmarínové víno alebo na čo všetko môže poslúžiť žihľava. Fotografie dopĺňa slovenské týždenné kalendárium s menami, sviatkami a pamätnými dňami.

Stolový kalendár Mačky – s menami mačiek 2022

2,00 
Fotografie a mená mačiek v stolovom kalendári s týždenným kalendáriom. Oslávte sviatok spolu so svojím mačacím parťákom – v tomto praktickom stolovom kalendári nájdete mená mačiek na každý deň. Obsahuje slovenské kalendárium a termíny medzinárodných mačacích výstav podľa FIFe.

Stolový kalendár Poézia koní 2022

2,00 
Oslávte sviatok spoločne s vaším konským kamarátom vďaka špeciálnemu stolovému kalendáru s fotkami a menami koní. Týždenné slovenské kalendárium obsahuje okrem fotiek s koňmi aj slovenské mená, sviatky a pamätné dni, fázy mesiaca a prehľad na celý rok. Autorkou fotografií je Zuzana Tillerová.

Stolový kalendár Psi – Psy CZ/SK 2022

2,24 

Stolový kalendár Psy – s menami psov 2022

2,00 
Pes je najlepší priateľ človeka! A viete, kedy oslavuje váš najlepší priateľ meniny? Tento praktický stolový kalendár vám nedovolí zabudnúť na sviatok vášho psíka. Týždenné kalendárium okrem fotiek so psíkmi od Zuzany Tillerovej obsahuje slovenské mená, sviatky a pamätné dni, fázy mesiaca, termíny medzinárodných psích výstav a prehľad na celý rok.

Týždenný rodinný plánovací kalendár s háčikom

4,79 
Ak chcete tráviť čo najviac času s rodinou, nepochybne oceníte týždenný plánovací kalendár zahŕňajúci samostatný plánovač aktivít pre až päť členov domácnosti, ktorý môžete použiť ako stolový alebo ho pomocou háčika zavesiť na stenu. Rodinný kalendár 2 v 1 obsahuje české a slovenské kalendárium.